Rise Of Kingdoms – Oyun Tanıtım

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir strateji oyun video ve makalemize hoş geldiniz. Bu bir mobil için yapılmış en iyi strateji oyunu bence. Herşeyden önce gerçekçi ve grafikleri çok iyi, tabi ki onlarca eksiği var ama benzerlerine oranla şuan çok ileride.

Her millete ırka ait önemli şahsiyetler, komutanlar var bu harika. Osmanlı İmparatorluğu‘nu seçtiğinizde I.Osman ile başlıyorsunuz ileride Fatih Sultan Mehmet‘i ekleyebiliyorsunuz. Bunun haricinde savaşları çok iyi, bir çok oyun bireysellikten kurtulup insanları birbirine bağlı olarak oynamaları için oyun içi sistemler kurarlar. Bu oyunda da bir miktar var ama bunun yanında isterseniz bireysel olarakta oynar ve güçlenebilirsiniz.

Yine ayrıca bir çok oyunda parayı veren düdüğü çalar misali oyuna para yatırdı mı anında zirveye oturabiliyor. Bu oyunda işler daha farklı yürüyor. Oyuna para yatıran biraz daha ayrıcalıklara, daha kolaylıklara sahip oluyor tabiki de ama bu onunla yarışamayacağınız anlamına gelmiyor. Yarışabilip hatta yenebiliyorsunuz.

Oyuna gün içerisinde maksimum 2 defa baksanız yeterli oluyor ama tabi ki ne kadar çok oynarsanız o kadar hızlı güçleniyorsunuz. Günde yarımşar saatten 2 defa bakarak ortalamayı yakalıyorsunuz. Sadece bir defa girmek yada bazı günler girmemekte dünyanın sonu değil oyuna yine devam ediyorsunuz sadece hızlıca güçlenemiyorsunuz.

Oyun bir insanın tüm hayatı olamaz belli bir dengede hobi olarak oynanabilir.
Böyle bir hobi edinmek isterseniz de bu Rise Of Kingdoms olabilir.

Daha fazlası için aşağıdaki videoyu izleyebilir.

Youtube Zuumbee Channel‘i ziyaret ederek çok daha fazlasına bakabilirsiniz.

Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir